Wieczorowe kreacje balowe dla puszystych

Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że tylko kobiety ze zgrabną figurą mogą sobie pozwolić na przebieranie w modnych kreacjach balowych. Na szczęście czasy pod tym względem zmieniają się na korzyść dla dziewczyn z pełniejszymi kształtami. Sklepy z odzieżą poszerzają swoje oferty, powstaje coraz więcej sklepów i sklepików mających bogatą ofertę dla puszystych pań. Problem z wyborem odpowiedniej sukni wieczorowej zaczyna zanikać. Poprzez dobór odpowiedniego fasonu, wzoru i koloru można poprawić swoją sylwetkę i wspaniale wyglądać na uroczystych przyjęciach. Jak to zrobić?

Zacznijmy od fasonu. Powinna to być sukienka gorsetowa, z dekoltem na tzw. „serek” lub w kształcie kopertowym. Dekoltu zakrywać nie należy. Po pierwsze dlatego, że często jest zaletą pulchnych pań anie czymś, co trzeba zakrywać. Po drugie skrócimy optycznie szyję a obfity biust wyda się jeszcze większy. W przypadku posiadania zgrabnych nóg, jak najbardziej należy je odsłonić, nie zaleca się jednak noszenia mini. Długość do kolan będzie  w sam raz. Puszyste panie powinny unikać obcisłych sukienek. Może być ona wąska na biodrach ale dalej niech swobodnie opada w dół. Niskie kobiety powinny założyć do kreacji wysokie obcasy, najlepiej bez paska wokół kostki, gdyż optycznie skraca nogi.

Zwracamy też uwagę na kolor i wzór. Bezpieczną opcją będzie oczywiście wyszczuplająca i zawsze modna czerń lub granat. Kolory jasne „rozlewają się”, poszerzają sylwetkę, podkreślają fałdki, dlatego w miarę możliwości należy ich unikać, ewentualnie łączyć z ciemniejszymi odcieniami, jako że kontrasty są w tych czasach modne. Należy jednak pamiętać, żeby ciemniejszej barwy było więcej. Jeśli decydujemy się na sukienkę we wzory, musimy pamiętać o tym, że powinny być one ułożone pionowo bądź skośnie. Mogą to być np. wąskie, pionowe paski. Unikamy dużej ilości falban, koronek, kwiatów i tym podobnych ozdób, które sprawiają, że puszysta pani wygląda na więcej kilogramów niż naprawdę.

Sukienka powinna być uszyta z matowej tkaniny. Może być to materiał zwiewny. Nie poleca się tkanin lejących, które opinają ciało i podkreślają figurę.

 

 


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17237 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/suknie-balowe-dla-puszystych/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_ac in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435