Luksusowe suknie ślubne dla puszystych pań

Ślub, to jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety. Panna młoda znajduje się wtedy w centrum zainteresowania, dlatego ważne jest aby czuć się wtedy naprawdę piękną i wyjątkową. Kluczem do osiągnięcia tego celu jest odpowiedni dobór kreacji oraz… pewność siebie. Trzeba nade wszystko pamiętać, że posiadanie pełniejszych kształtów nie przekreśla w żaden sposób możliwości bycia piękną i kobiecą.

Pulchnym paniom zaleca się ubiór sukni składającej się z gorsetu i spódnicy. Należy dodać, że gorset powinien być podtrzymywany przez prawdziwe fiszbiny, gdyż tylko taki utrzyma się na puszystej dziewczynie. Ma on za zadanie poprawić kształt sylwetki. Trzeba pamiętać aby dekolt był wycięty na kształt litery V, który optycznie wydłuża szyję oraz zwęża ramiona. Efekt można dodatkowo poprawić poprzez założenie delikatnej biżuterii, np. naszyjnika.

Panny młode o pełnych kształtach i bardzo wydatnych ramionach powinny zakładać suknie na grubych ramiączkach. Równie dobrym sposobem jest zasłonięcie ramion narzucając na nie szal. Suknia nie może podkreślać kształtu biustu i bioder.

Spódnica powinna być uszyta z gładkiego materiału na kształt litery A, tzn. węższa u góry, szeroka na dole. Uzyskujemy w ten sposób wrażenie węższych bioder. Niskie panie o pełnych kształtach mogą mieć też tren i godet, które wydłużają sylwetkę. Wysokie dziewczyny powinny unikać tych dodatków. Welon powinien być upięty z tyłu głowy i sięgać do połowy pleców.

Czego unikać? Na pewno nadmiaru dodatków typu: koronki, kwiaty, falbany itd., które niepotrzebnie poszerzają sylwetkę. Jeśli puszysta panna młoda decyduje się na jakieś ozdoby i wzory, niech będą one przyszyte pionowo. Paniom o obfitych kształtach nie zaleca się ubioru sukni z dekoltem w kształcie serca. Powoduje to podniesienie biustu, co dodatkowo skraca szyję i sylwetka wygląda na krótszą niż jest naprawdę. Pulchne dziewczęta powinny również zapomnieć o wąskich, opiętych sukienkach, które mocno podkreślają kształty. Będąc posiadaczką większych rozmiarów, powinno się także wystrzegać kolii i naszyjników typu „obroża”, gdyż skracają one szyję.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17213 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/suknie-slubne-dla-puszystych/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_ac in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435