Ładna sukienka dla ciężarnej

Co kobiety mogą założyć będąc w ciąży? Bezkształtny worek, czy elegancką sukienkę? Druga opcja wydaje się zdecydowanie lepsza. Coraz więcej kobiet decyduje się ubrać kobieco i podkreślić swój brzuszek. Jest to wybór jak najbardziej słuszny. Ciąża to piękny czas, w którym panie mają promieniować szczęściem i to pokazywać. Należy więc zapomnieć o postarzających, workowatych ubraniach a założyć coś naprawdę stylowego. Po to właśnie powstała odzież ciążowa, by w tym stanie czuć się swobodnie i pięknie. Sukienki w tej roli spisują się znakomicie.

Nie trzeba koniecznie szukać sklepu z ubraniami ciążowymi, żeby wybrać coś dla siebie. Można kupować w sklepach normalnych, z tym że wybieramy sukienki parę rozmiarów większe. Należy jednak pamiętać, by nie kupować mnóstwa różnorakich ubrań. W końcu po paru miesiącach wraca się do normalnego stanu. Jeśli nie stać nas na kupno nowych ubrań, warto przepatrzyć stare. Być może znajdzie się jakaś sukienka, która kiedyś była za duża a teraz nada się idealnie. Pamiętajmy też, że sukienki można modyfikować według własnego uznania.

Jeśli chcemy szczególnie podkreślić brzuszek, możemy założyć obcisłą małą czarną. Ta uniwersalna sukienka pasuje niemalże do wszystkiego i można ją nosić przez większość czasu, jakim jest ciąża. Kiedy stan jest już bardzo zaawansowany, należy raczej przerzucić się na coś luźniejszego, bo bardzo obcisła sukienka staje się po prostu niewygodna. Kobiety ciężarne mogą też uwydatnić brzuch poprzez założenie sukienki – bombki. Ładnie prezentują się sukienki wiązane pod biustem i luźno opadające niżej. Może maskują trochę ciążę ale za to wyglądają uroczo i są idealne jeśli chodzi o wygodę. Nie ma określonej zasady z jakim dekoltem powinna być sukienka. Wszystko zależy od tego, co chcemy podkreślić lub ukryć i można pod tym względem przebierać do woli.

Jeśli chodzi o buty, powinno się unikać wysokich szpilek. Świetnie sprawdzą się za to niskie, kwadratowe obcasy.

Pamiętajmy, że ciąża nie jest powodem, dla którego kobiety miałyby przestać o siebie dbać. Ładny wygląd podczas ciąży poprawia samopoczucie i można jeszcze bardziej cieszyć się ze swojego przyszłego dziecka.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17203 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/sukienka-dla-ciezarnej/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(A in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435