Wiosenne tuniki dla otyłych

Świetnym sposobem na ukrycie mankamentów figury są bardzo modne w tych czasach tuniki. Dzięki nim można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – wyglądać modnie a zarazem pięknie. Pasują one do każdego typu figury, warto więc zastanowić się nad kupnem chociaż jednej.

Moda na tuniki została zapoczątkowana w Japonii, by potem zdobyć popularność na całym świecie. Tuniki mogą być uszyte według najróżniejszych wzorów. Niektóre krojem przypominają sukienki koktajlowe. Wybór jest naprawdę ogromny. Aby tunika wyglądała dobrze na puszystej pani, trzeba ją dopasować do typu sylwetki.

Dla kobiet z figurą w kształcie litery O, dobrym rozwiązaniem będą tuniki z dekoltem wyciętym w serek, który optycznie wydłuża sylwetkę, kieruje uwagę na biust i zwęża ramiona. Za to panie z figurą w kształcie litery H najlepiej prezentują się w tunikach o prostym kroju.

Należy pamiętać, by unikać tunik dopasowanych do ciała, gdyż podkreślają niedoskonałości, które przecież chcemy ukryć. Dobrym wyborem będzie za to tunika dopasowana w biuście lub o kroju kopertowym, która optycznie poprawia niedociągnięcia figury. Jeśli problemem są masywne ramiona, rezygnujemy z braku rękawów. Weźmy też pod uwagę, że dłuższą tunikę założymy, tym bardziej wydłuży się sylwetka.

Panie o większych rozmiarach najlepiej prezentują się w jednolitych, stonowanych kolorach. Najbardziej wyszczuplająca jest oczywiście czerń ale nie trzeba się ograniczać tylko do tego koloru. Najważniejsze jest to, żeby unikać bardzo jasnych, krzykliwych kolorów. Omijamy też tuniki w poziome pasy lub duże, geometryczne wzory.

Do tuniki nie powinno się zakładać długich spódnic. Figura nabiera wtedy kształtu litery A, co nie wygląda zbyt dobrze. Jeśli puszysta pani chce zamaskować zbyt dużą pupę, może założyć lekko rozszerzane spodnie. Jeśli jeśli dziewczyna posiada pulchną ale proporcjonalną sylwetkę, dobrym pomysłem będzie założenie spodni – rurek w parze z butami na wysokich obcasach. Dzięki temu kobieta wydaje się wyższa i szczuplejsza. Ważne, żeby unikać legginsów, które podkreślają kształt nóg i ich niedoskonałości.

W wyszczuplaniu można sobie pomóc także przez wybór odpowiednich dodatków. Długi szal lub naszyjnik optycznie wydłużą sylwetkę.

 


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17368 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/tuniki-dla-otylych/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435